2012-07-15

Nori ramybės – pirmyn į kaimą


Tūkstančiai klaipėdiečių skundžiasi triukšmu ir muštynėmis aplink "Kaliforniją". Tokiems Klaipėdos miesto valdžia pasiūlo keltis gyventi į kaimą. Mieste turi “virti gyvenimas”, todėl čia reikia pramogų. Bet vos tik patriukšmauja koks nors senamiesčio naktinis klubelis tuoj pat "atsiranda" ramybės gynėjų. Jei senamiesčio gyventojų negina miesto valdžia, juos ginti imasi opozicija.
Įdomu koks socialdemokratės L.Petraitienės "draugas" gyvena Žvejų gatvėje, kad minėtoji ponia taip aktyviai rūpinasi ramybe šioje gatvėje? Net tris metus. Pavydėtinas nuoseklumas. Toks pats pavydėtinas draugės Lilijos gebėjimas nematyti pietinių rajonų gyventojų problemos ir “Kalifornijos” teroro.
Pasiklausykime mano versijos. Draugės Lilijos draugai, kaip musės nutūpė senamiestyje ir pageidauja būti truputį nėščiais. Viena vertus rytais su šlepetėmis nueiti atsigerti kavos, kita vertus vakarais mėgautis lakštingalų simfonijomis. Dar pageidautina, kad valstybė remontuotų jų namų fasadus.
Draugei Lilijai ir socialdemokratams pietinių rajonų gyventojai nerūpi, nerūpėjo ir nerūpės. Ji ir socialdemokratai prisimins pietinių rajonų gyventojus tik tada, kai reikės vykdyti „Gaspromo“ užsakymą ir visokeriopais būdais stabdyti suskystintų dujų terminalo statybą. Tam, kad po to galima būtų grįžti ir ramiai pasiilsėti Žvejų gatvėje.

Komentarų nėra: